NYC İZMİR FİRMASI

Teknoloji’ nin ilerlemesi ile otomatik kapı tasarımları ve otomatik kepenk kullanımları yaygınlaşarak insan yaşamını güvenilir bir hale getirmiştir. İzmir de bulunan NYC kepenk ve otomatik kapı firması müşterilerine verdiği kaliteli hizmet ile İzmir de diğer firmaların rakibi olmaktadır. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan NYC firma kişilerin tasarımlarına göre imalat hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda kaliteli malzemelerden otomatik kapı ve kepenk üretimi yapmaktadır.

OTOMATİK BAHÇE KAPISI

Yana kayar kapı modelleri genellikle bahçeler için kullanılmaktadır. Ray üzerinde tek bir kanat ile hareket etmektedir. Yavaşlama ve frenleme sistemine sahiptir. Kapama devresinde güvenlik açısından yumuşatma özelliği vardır. Hem açılırken hem de kapanırken yavaş hareket etmesi sağlanmaktadır. Geçiş esnasında kapı önünde bir nesne’ nin durması durumunda kapı tersine hareketederek ortamın güvenliği sağlanmaktadır.

OTOMATİK PERGOLA SİSTEMİ

Günümüzde en çok restoran, cafe ve teraslar için kullanılmaktadır. Özel tente ithal akrilikkumaştan üretilmektedir. Kumanda veya motor sistemi ile rahatlıkla açılıp, kapanabilir özelliğine sahiptir. Pergola sistemi ile birkaç dakika da sarma işlemi gerçekleşmektedir. Bulunduğunuz mekânı yazın açık, kışın ise kapalıbir şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Temizliği oldukça basittir. Ayrıca pergola sistemi uzun ömürlüdür. İzmir de bulunan NYC Kepenk otomatik pergola sistemi ile restoran, cafe ve terasınızı güvenli ve mevsimine göre uygun kaliteli kumaşlar ile kapattırabilirsiniz.

FOTOSELLİ KAPI SİSTEMİ

Günümüzde en sık kullanılan kapı sistemi’ dir. Genellikle tek kanatlı otomatik veya çift kanatlı otomatik kapı modelleri kullanılmaktadır. Fotoselli kapı otomatik bir şekilde açılıp kapanmaya yarıyor.  İç mekanlar da ısıyı korumak, trafiği engellemek ve ziyaretçileri karşılama gibi farklı kullanım alanları vardır. Tasarımı oldukça şık ve kullanılacak mekâna farklı bir hava katmaktadır. Ayrıca son zamanlarda bina girişleri içerisinde sıkça kullanılmaktadır. Algılama kontrol paneli ile kapı girişinde bulunan nesneye çarpmamak için durma ve sinyal verme özelliğine sahiptir.

90 DERECE OTOMATİK KAPI SİSTEMİ

Günümüzde kullanılan 90 derece otomatik kapı tasarımları ile NYC firması müşterilerine güvenli ve kaliteli bir hizmet vermektedir. https://www.nyckepenk.com/ Genellikle kamu binaları, okullar, hastaneler, AVM’ ler, iş merkezleri, fabrikalar gibi farklı kullanım alanları mevcuttur. Kullandığınız kapılar ile % 98 oranında uygunluk sağlayarak hem standart kapılar hem de oda kapıları yerine kullanılmaktadır. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*